Departamento Nuevo En Playa Del Carmen Centro Villa
| Wifi Wi-Fi | Fitnesz/Edzőterem Fitneszközpont | Légkondicionálás |
| Háziállat nem engedélyezett |
A Departamento Nuevo En Playa Del Carmen Centro Villa akár 2 vendéget is el tud szállásolni Playa del Carmen központjában.
A Quinta Avenida bár körülbelül 25 perc sétára, a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér pedig 5 km-re található a szálláshelytől. A Playa del Carmen városi nyaraló 2 km-re van olyan természeti látnivalóktól, mint a Punta Esmeralda strand. A Departamento Nuevo En Playa Del Carmen Centro Villa Centro körzetben fekszik, rövid útra olyan kulturális helyektől, mint a Gastón Charó Art Gallery Playa del Carmen.
A teljesen felszerelt konyhában a kávé/tea készítőt és hűtőt felszerelve áll rendelkezésre. A hozzávetőlegesen 300 méterre lévő Jonny Como Pizza olasz ételeket kínál. Továbbá a Viva Aerobus buszpályaudvar csupán 10 percnyi sétára található.
- Helyi látnivalók
- Church of Guadalupe1,2 km
- Terminal foránea de autobuses ADO1,1 km
- Playa del Carmen Maritime Terminal2 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel2,9 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Háziállat nem engedélyezett
- Lift
Tevékenységek és relaxáció
- Fitneszközpont
Szolgáltatások
- Mosoda
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Belső udvar
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Departamento Nuevo En Playa Del Carmen Centro Villa milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?
A Departamento Nuevo En Playa Del Carmen Centro Villa autóval 5 percre van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől. - ❓
A Departamento Nuevo En Playa Del Carmen Centro Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Departamento Nuevo En Playa Del Carmen Centro Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Departamento Nuevo En Playa Del Carmen Centro Villa kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Departamento Nuevo En Playa Del Carmen Centro Villa kávé/tea készítővel és hűtővel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Az ingatlan engedélyezi a háziállatokat?
Nem, az ingatlan nem engedélyez háziállatot. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a nyaraló területén tartózkodunk?
Playa del Carmen nevezetességei közé tartozik a Quinta Alegria bevásárlóközpont és a Nuestra Senora del Carmen katolikus templom, amelyek 1 km-re, illetve 1,1 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Quinta Avenida bár (2 km) szintén ajánlott a látogatásra.